Restauracja Srebrna Perła, sala weselna, przyjęcia okolicznościowe

0.0
  1. Firmy
  2. » Restauracja Srebrna Perła, sala weselna, przyjęcia okolicznościowe
Adres:
Sosnowiec, 3-go maja 39a, Śląskie, Polska 41-200
Opis:

Restauracja Srebrna Perła ruszyła od początku maja.
Z uwagi na to że jesteśmy nowo otwartą sala, przygotowaliśmy wyjątkowe promocje na rok 2019 i 2021. W branży gastronomicznej jesteśmy na rynku już od 20 lat i posiadamy kilka restauracji bardzo dobrze prosperujących.
W 2018 otrzymaliśmy 1 miejsce w kategorii najlepsza restauracja w mieście Sosnowiec (restauracja Czarci Młyn), 1 miejsce w kategorii najlepsza restauracja w miejscowości Dąbrowa górnicza (restauracja Pałacowa) i 2 miejsce na całe województwo śląskie w kategorii branży gastronomicznej. Te osiągnięcia powinny być dla państwa najlepszą rekomendacja naszej firmy.

Pełny pakiet weselny w promocyjnej ofercie składa się z:

Pełnego obiadu dwudaniowego
Zimnej płyty bez ograniczeń, w trakcie całego przyjęcia potrawy są na bieżąco dokładane)
Dwóch deserów przygotowywanych na oczach gości
Trzech gorących kolacji

Cały ten pakiet jest w super promocyjnych cenach

Przeceniony z 220 zł na 165 zł /os w każdy piątek
Przeceniony z 220 zł na 175 zł /os w każda sobotę

Po za pakietem posiadamy oferty dodatkowo płatne w Postaci stacji tematycznych takich jak: wiejski stół, słodki stół , Bufety włoskie Bufety meksykańskie i wiele innych. W Restauracji Srebrna perła posiadamy Najwyższej jakości oświetlenie oraz nagłośnienie sali które bardzo uatrakcyjni państwa wesele. Nasza sala i nie boimy się tego powiedzieć jest jedną z najładniejszych sal w regionie Sala posiada stałe elementy dekoracyjne w stylu glamour gdzie już na wstępie oszczędzacie państwo na florystyce.

Jeśli jesteście państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy państwa do umówienia spotkania w celu przedstawienia pełnej oferty menu z zakresem potraw oraz przedstawienie sali. Gwarantujemy że na spotkaniu zaskoczymy państwa kolejnymi promocyjnymi ofertami oraz elementami dzięki którym państwa goście na długo nie zapomną tego przyjęcia ponieważ posiadamy wiele atrakcji.
Zapraszamy na nasza stronę Facebooka

Pozdrawiamy

Restauracja Srebrna Perła

Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 888-295-295
Musisz być zalogowany aby wypełnić formularz
quis, consectetur non mattis venenatis, commodo adipiscing