Pod Skrzydłami Anioła

0.0
  1. Firmy
  2. » Pod Skrzydłami Anioła
Adres:
Piekary Śląskie, Zamkowa 31, Śląskie, Polska 41-945
Opis:

Lokal położony jest w Piekarach Śląskich - Kozłowej Górze w bezpośrednim sąsiedztwie kilkuhektarowego parku z XIX w. z zachowanym starym drzewostanem.

Restauracja Pod Skrzydłami Anioła mieści się w gustownie odrestaurowanych wnętrzach zabytkowych zabudowań z przełomu XIX i XX w. wchodzących niegdyś w skład kompleksu zamkowego Donnersmarcków.

W przytulnych wnętrzach naszego lokalu spędzicie państwo miłe i niezapomniane chwile.

Oferujemy Państwu dwie eleganckie klimatyzowane sale, z parkietami tanecznymi, mogące pomieścić ponad 130 osób, z własnym zapleczem kuchennym i doświadczonym szefem kuchni, proponującym bogate menu w zróżnicowanych cenach. Wieloletnie doświadczenie naszego zespołu pozwoli Państwu w spokoju celebrować pierwszy dzień małżeństwa lub inne ważne uroczystości.

Wesela

Zapraszamy Państwa do zorganizowania przyjęcia weselnego w naszym urokliwym i pełnym klasy lokalu "Pod Skrzydłami Anioła". Eleganckie wnętrza przyciągną uwagę nawet najbardziej wymagających osób, a przejrzyste sale zadowolą zwolenników przestrzeni wypełnionych światłem. Proponujemy Państwu organizację przyjęcia wraz z bogatym menu, przygotowywanym przez naszych doświadczonych szefów kuchni. Dopełnimy wszelkich starań aby Państwa wesele było tym jedynym, wyjątkowym pełnym uroku i elegancji, wymarzonym dniem pod każdym względem. Mając ogromne doświadczenie w organizacjach przyjęć jesteśmy w stanie pomóc Państwu w wyborze odpowiedniego menu, dodatkowych atrakcji, oprawy muzycznej czy florystycznej. Cechuje nas ogromny profesjonalizm, setki zorganizowanych przyjęć weselnych oraz mnóstwo pozytywnych opinii. Nasza propozycja skierowana jest do Państwa z myślą o tym, abyście w tym szczególnym dniu mogli w pełni korzystać z radości tej wyjątkowej chwili i znakomicie się bawić.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu szczegółowego zapoznania się z ofertą lokalu "Pod Skrzydłami Anioła"

Atrakcyjne ceny i rabaty na przyjęcia weselne organizowane w tygodniu w 2019 r.

Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 502-690-619
Strona Internetowa:
Musisz być zalogowany aby wypełnić formularz
porta. tristique accumsan Donec quis, adipiscing amet, velit, suscipit mi,