Hotel Podróżnik

0.0
  1. Firmy
  2. » Hotel Podróżnik
Adres:
Środa Wielkopolska, Koszuty 16a, Wielkopolskie, Polska 63-000
Opis:

Dokładamy wszelkich starań, aby organizowane przez nas przyjęcia były na jak najwyższym poziomie, dlatego dbamy o każdy szczegół, począwszy od menu, po wystrój sali, czy obsługę gości.
Szczególnym wydarzeniem w naszym lokalu jest organizacja wesela. Nasze doświadczenie w przygotowywaniu przyjęć weselnych zdobywaliśmy latami, nadal je zdobywamy i jest ono dla nas bardzo cenne. Jesteśmy otwarci na nowe trendy i pomysły w branży weselnej.
Nasza największa sala bankietowa, na której tańczyło już wiele par młodych, przeszła niedawno remont.

Odmieniona sala jest teraz dużo bardziej przestronna, klimatyczna i nowoczesna, dzięki lustrom na ścianach, kryształowym lampom, modnym kolorom oraz wielu innym detalom. Sala ta jest naszym największym wnętrzem, gdzie całe przyjęcie odbywa się w jednym miejscu i pomieści ona do 160 os. Może łączyć się z sąsiadującą salą poprzez ruchomą ścianę, co jeszcze bardziej zwiększa jej przestronność i dzięki temu mieści nawet do 250 osób. Sala posiada bezpośrednie wyjście na duży ogród, z piękną zielenią, murowanym grillem, kaskadowym oczkiem wodnym, gdzie niejedna para odnalazła idealny plener na sesję zdjęciową.

Informacje kontaktowe
Numer telefonu: 600-281-410
Strona Internetowa:
Musisz być zalogowany aby wypełnić formularz
Lorem ut leo. Sed leo massa quis, ante. dictum